Annuaire association

Supprimer toutes les publicités avec l'asso-pack + ?
Commander !

Cotizasso, gérer les cotisations de vos adhérents

Loránt Endre « A budapesti papagáj » - Könyvbemutató a Francia Intézetben

(Présentation du récit autobiographique d’André Lorant à l'Institut Français de Budapest en langue hongroise)

Időpont: 2016 június  9 / 17h30
Helyszín: Budapesti Francia Intézet  - 1011 Budapest, Fő u. 17

1997-ben visszalátogatott Budapestre, hogy felkeresse ifjúsága színhelyeit – ebből született « A budapesti papagáj » c. eredetileg franciául írt önéletrajzi regény, amelyet a szerző mutat be Karády Viktor (szociológus), Karafiáth Judit (irodalomtörténész), Ferdinandy György (író), Zirkuli Péter (író), Vámos Éva (újságíró) és Ungvári Tamás (író, irodalomtörténész) társaságában.

Magyar nyelven

Az előadás után Loránt Endre dedikálni fogja könyvét, amely a Könyvhétre jelent meg a Kijárat Kiadónál.

Június 12-én, vasárnap du. 4 órától pedig az Írók Boltjánál dedikál.

« A többnyelvűség bonyodalmai »,
Részlet a könyvből...

Réagir

Calendrier